Spustili jsme nový e-shop

Máme velkou radost ze spuštění nového e-shopu.

Vedle vylepšeného vyhledávání, přehlednějšího zařazení produktů a lepších popisků je konečně také plně přizpůsoben pro mobilní zařízení.

Přejeme příjemné nakupování.

 
 
 

10 % SLEVA na celé role – Textilie

Nakupovat ve velké se vyplatí :), aspoň u nás. Textilie, tkaninyrohože jsou většinou potřeba opravdu ve velkém, a hlavně, se nezkazí ;-).

Tkaniny jsou v různých šířkách i gramážích. Spíše než na aktualitu je to na samostatný článek :).

 

Příprava na jezírkovou sezónu 2018

A už je to tady. Přípravy na další jezírkovou sezónu vrcholí, pečlivější už vše zkontrolovali v zimě. Pro vás ostatní jsme připravili 7 kroků pro ošetření zahradního jezírka na jaře. A pokud už budete číst, tak mrkněte i na další článek, ať víte co vás čeká v dalších měsících – Jak se starat o jezírko po celý rok.

Celý tým OKzahrad přeje pohodovou jezírkářskou sezónu 2018 ;-).

 

Náhradní díly pro jezírkové vysavače

K údržbě a čištění jezírek je nutný jezírkový vysavač. V nabídce máme jak jednokomorové – Pontec Pondomatic a OASE Pondovac Classic, tak dvoukomorové Pondovac 3, Pondova 4Pondovac 5.

Nově jsme do e-shopu přidali náhradní díly a bohaté příslušenství ke všem nabízením typům jezírkových vysavačů, produkty jsou rozděleny do dvou kategorií – nahrádní díly pro Pondomatic nebo Pondovac.

A pokud si vysavač teprve pořizujete a nevíte si rady, vyberte si určitě dvoukomorový OASE Pondovac 4 (případně si nejprve přečtěte Jaký vybrat jezírkový vysavač?).

 

Rozšiřujeme nabídku plastových jezírek

Tolik u vás oblíbená plastová jezírka rozšiřujeme o další tvary, tentokrát přidáváme hranatá plastová jezírka. Jezírka jsou opět od kvalitní německé značky OASE, stejně jako malé tvarované rybníčky, jsou tedy odolná, mrazuvzdorná a oproti fóliím vydrží i nápor zvířátek :).

Vzhledem k menší velikosti hranatých jezírek, se spíše hodí jako nádoby na vodu pro rostliny, případně akvarijní rybky. Pokud chcete několik jezírkových rybek, vyberte si spíše větší plastové zahradní jezírko o objemu 1000 litrů, ideálně rovnou v nějakém setu s filtrováním.

 
 

Rozšíření nabídky – plastová jezírka

Na e-shopu jsme rozšířili nabídku u vás velmi oblíbených zahradních plastových jezírek. Pokud nemáte prostor nebo chuť vytvářet na zahradě velké zahradní jezírko klasickým postupem – jezírkovou fólií – pak jsou plastová jezírka ideálním řešením. V nabídce máme různé rozměry, pokud chcete mít v jezírku i pár rybiček určitě doporučujeme to největší:

Menší plastová jezírka jsou vhodná především pro rostliny.

Připravili jsme kompletní sety včetně solární fontány, filtračního setu nebo toliko oblíbeného jezírkového čerpadla, pomocí kterého vytvoříte i potůček.

 

Další vylepšení e-shopu

Rozšírili a roztřídili jsme nabídku tolik oblíbených jezírkových folií FATRA:

Víme, jak časově náročné a složité je správně vybrat folii, připravili jsme proto nejčastěji kupované přesné rozměry folií.

Velmi často přikupujete (a to velmi správně) geotextilii, proto jsme pro Vás rovnou připravili kompletní sety – jezírková folie + geotextilie o různých rozměrech, pokud máte běžný požadavek rozměru, rozhodně si vyberete.